רוצים לתכנן השקה יוקרתית? אירוע שיווקי מרשים או אירוע פרטי מסוגנן? צוות Triple מזמין אתכם לעשות את זה כמו שצריך בסיוע אנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה, כלים טכנולוגיים חדשניים וגישה שירותית שנותנת כבוד מלא לכל לקוח.

כשזה מגיע להפקת אירועים העבודה עם Triple עומדת על 4 מרכיבים:
עבודת צוות | לכל לקוח יש קול, ולנו חשוב לשמוע ולהבין אותו. אנו רואים בכל פרויקט חלק ממערכת יחסים שלמה המושתתת על כבוד הדדי, ישירות, הגינות ופתיחות. מערכת המתבססת על היכרות וחיבור אמיתי שדרכו ניתן ליצר אירועים איכותיים ובלתי נשכחים.

מקצוענות | זמנים, אמינות, קשרים, מקוריות, אלו הם רק חלק מהמאפיינים שאנו כאנשי מקצוע, מתגאים בהם ומקפידים עליהם בכל פרויקט ומול כל לקוח בלי יוצא מהכלל.

חתירה למצוינות | אנו רואים בכל אירוע כהזדמנות להתעלות על הצלחות העבר ולייצר פעם אחר פעם אירועים שלא רק עומדים ברף הגבוה ביותר אלא מעלים אותו בכמה דרגות.

שירות מלא | לוגיסטיקה, עיצוב, תאורה, אווירה, אנו דואגים לכל דבר. אחד משלושתנו ילווה אתכם 24 שעות ביום 7 ימים בשבוע ויעשה כמה שיותר בכדי שאתם תעשו כמה שפחות.

סוד ההצלחה Triple הינה חברת בוטיק שבוחרת את לקוחותיה בקפידה ומעניקה לכל לקוח מעל ומעבר ל-100% תשומת לב, משאבים ויחס אישי. עבורנו זה מה שעושה את ההבדל בין עבודה לאהבה ובין עוד אירוע לאירוע של השנה.