כחברת הפקות שהוקמה על ידי שני חובבי מוסיקה, אין זה מפתיע שעד מהרה מצאנו את דרכנו גם לתחום ההופעות. ב-2009 לקחנו חלק בהפקת הופעתם של “Zero 7” הרכב טריפ-פופ לונדוני שהגיעה להופעה חד פעמית בנמל תל אביב, ב-2010 הייתה זאת הופעתו המרגשת של אביג’ט אותו הבאנו לפסטיבל “בוליווידיאדה” באילת, וסונו ניגאם שהופיע עם הרכב מרשים של 19 נגנים וזמרי ליווי מהודו וריגש קהל של אלפים עם מיטב שיריו. בשנת 2011 הרמנו את הרף עם הופעתו המדהימה של בריאן פרי, אגדה מוסיקאלית מוערכת בעולם כולו, ומאוחר יותר באותה שנה אף הגדלנו לעשות ויצרנו הופעה בלתי נשכחת עם להקת “סוויד”, אחת מהלהקות המוכרות ביותר בעולם. ההופעה התקיימה בגני התערוכה בת”א מול קהל עצום של 4500 איש וזכתה לסיקור נרחב בתקשורת.

אנחנו אף פעם לא מפסיקים לחפש עוד הופעות ייחודיות, עוד אפשרויות להתרגש ולרגש אחרים וגם כאן, כמו בכול התחומים בהם אנו עוסקים, אנו מביאים לשולחן יכולות מקצועיות מהמדרגה הראשונה, קשרים רלוונטיים בתעשייה, ניסיון בשטח ומוכנות כנה לשיתופי פעולה מפרים.

כפי שניתן לתאר, הפקות מוסיקאליות הן לא עניין של מה בכך כשמדובר על כוכבים מהארץ ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בכוכבים מחו”ל, Triple מגיעה על כל הכישורים והרצון ליצירת הופעות מרגשות של פעם בחיים.